| AcadeauaRozaliee a întrebat:

Ce imi puteti spune despre tablete? care este cea mai noua tableta? funda la cel mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| alexalexuz a răspuns:

Atunci dai pe youtube si scrie acolo sa noul ipad 3 [2012] Review, comparatie si concluzii dupa testare da da-mi funddaa

13 răspunsuri:
| alexalexuz a răspuns:

cea mai noua tableta este ipad 3 iata aici un link despre acesta tableta:http://youtu.be/P6-rhxA1CE

| AcadeauaRozaliee explică (pentru alexalexuz):

Nu merge ce ni-ai trimis

| alexalexuz a răspuns (pentru AcadeauaRozaliee):

Cum nu merge dc

| AcadeauaRozaliee explică (pentru alexalexuz):

Nu stiu ca zice sorry cand dau click pe http://youtu.be/P6-rhxA1CE

| alexalexuz a răspuns (pentru AcadeauaRozaliee):

It spun unde gasesti pe youtube daca chiar nu a mers da promiti ca o sa-mi dai funda

| AcadeauaRozaliee explică (pentru alexalexuz):

Sa vad mai intai ce trimiti

| alexalexuz a răspuns (pentru AcadeauaRozaliee):

Deci imi dai zi

| alexalexuz a răspuns (pentru AcadeauaRozaliee):

Atunci dai pe youtube si scrie acolo sa noul ipad 3 [2012] Review, comparatie si concluzii dupa testare da da-mi funddaa

| alexalexuz a răspuns:

Imi dai te rog o funda

| alexalexuz a răspuns:

Da da-mi si mie o funda

| Mihai_Filip_Filip_Mihai_1998 a răspuns:

Ipad3 este cea mai noua tableta si este cea mai performanta