| Kemy19 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat te invita sa mergi cu el intr.un loc unde mai sunt si alti prieteni de.ai lui?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca te invita la o partida de sex cu mai multi baieti!

| TCosminn a răspuns:

Depinde de baiat (cat de serios e), si depinde de tine (idem). Ar putea sa insemne ca vrea ca tu sa ii cunosti prietenii si/sau ca el vrea sa se laude cu tine prietenilor lui. In cazurile in care celelalte comentarii sunt adevarate, fugi! repede!

| alexiavis a răspuns:

Înseamnă ca te invită sa faceți o chestie indecenta! Ca sa zic asa