| DaryStyles a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune : MI-am dat seama, tu esti foarte diferita de celelalte fete? Ce inseamna? sunt confuza

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Vrea sa iti atraga atentia asupra lui. Tu esti diferita pentru ca el ar vrea sa fie diferit in ochii tai.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Inseamna "Vreau sa ti-o trag"

| Simpatic a răspuns:

Ce raspunsuri de cocalari au unii.Depinde de contextul in care a spus-o, nu ne putem da seama de unde va stiti si intentia cu care a facut-o...e posibil sa te placa.

| DaryStyles explică (pentru Simpatic):

Ai dreptate... am uitat sa spun : Mi-a scris printr-un mesaj PS: este greseala mea ca nu am specificat de la inceput...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa para interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un fel de a-ti zice ca ii place de tine.

| feibi12 a răspuns:

Inseamna ca tu nu esti o tarfa ca celelalte dar de obicei ei folosesc asta pentru lingusala sau cand isi doresc ceva de la persoana respectiva