| Stefania a întrebat:

Ce mancaruri pot manca cand sunt pe cura de slabire? FUNDITA!

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Alimente cu calorii negative.Care sunt alea? Cauta pe google cu acesasta denumire si o sa gasesti cateva linkuri lamuritoare!

| ÐєиÐєи a răspuns:

Ce zici de asta.

Ziua 1. Legume plus 2 litri de apa plata
Ziua 2. Fructe plus 2 litri de apa plataZiua 3. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata
Ziua 4. 3 banane (dimineata, pranz, seara) plus 2 salate la pranz si
Seara. (rosii si castraveti)
Ziua 5. Iaurt si lapte degresat plus branza de vaci.
Ziua 6. 3 salate (dimineata, pranz, seara)plus 2 litri de apa plata.
Ziua 7. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata.
Funda plzz :*

| ÐєиÐєи a răspuns:

Ziua 1. Legume plus 2 litri de apa plata
Ziua 2. Fructe plus 2 litri de apa plataZiua 3. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata
Ziua 4. 3 banane (dimineata, pranz, seara) plus 2 salate la pranz si
Seara. (rosii si castraveti)
Ziua 5. Iaurt si lapte degresat plus branza de vaci.
Ziua 6. 3 salate (dimineata, pranz, seara)plus 2 litri de apa plata.
Ziua 7. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata.

| glamour a răspuns:

Cura de slabire nu se face dupa ureche. Ar fi bine sa ceri parerea unui nutritionist, el stie ce e mai bine pentru organismul tau si ce ar fi bine sau nu sa mananci.

| Anonima_5812 a răspuns:

Fructe, legume(salate), iaurt dietetit, oua prajite, paine neagra...si cam atat

| LittleWolfLover a răspuns:

Alimente fara grasimi precum fructe:mere, pere, dovlecel copt, ceaiuri de slabit etc. legume precum:salata verde, morcovii, telina, ceapa, usturoiul, varza, rosiile, castravetii etc.
Fundita!happy

| emillie a răspuns:

Nu incerca sa mananci tot felul de mancare, mananca de toate (Carne, lactate, cereale, si ceva dulciuri- dar mai putine) dar nu in cantitati industriale.Nu manca odata cat sa te saturi, mananca de mai multe ori pe zi si incearca sa mananci incet. Apoi dupa fiecare masa poti face ceva sport (totusi nu chiar dupa masa ca s-ar putea sa te simti rau dupa). Bafta.