| Lupică27 a întrebat:

Ce naiba dureaza 3-4 zile sa se aprobe o imagine de profil? Ce e aici sat fara caini, nu se mai ocupa nimeni de forumul asta?
Alo, moderatorii?

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

Am ales-o Bine! Poate i-a impresionat moaca lui Don Vito Corleone si s-au grabit sa nu SUPERE MAFIA *( BRASOVEANA )

| Lupică27 explică (pentru MistarGoGu):

Respect mafiei brasovene, vreau sa pup mana donului brasovean laughing

| MistarGoGu a răspuns (pentru Lupică27):

Domnul cu Tine! Amin! Ce mafie reprezinti? Orasu si clanul va rog!

| Lupică27 explică (pentru MistarGoGu):

Mafia piteșteană, don pititu' laughing

11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Lupusor,lupusor,lupusor!
si la mine a durat 3 zile.Acuma depinde.Alea 4 zile a cuprins si sfarsitul de saptamna? Ca nu se pune.Eu in 12 ani de TPU, mI-am schimbat poza de maxim 5 ori.
Oricum sunt probleme mult mai nasoale pe TPU, decat intarzierea aprobarii unei poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cand intra grasa aia de raluca sau cum o cheama admina, vai samar oh go on

| MistarGoGu a răspuns:

Dubios ca la mine in maxim 10 min am avut -o afisata pe profil! Poate cel ce aprobă este in medical dupa mult stres profesional La tpu.ro
Posibil ca TPU sa nu fi trecut La adoptarea AI

| Lidia09 a răspuns:

Da corect în 2, 3 zile se aprobă poza de profil zi mersi că nu m-ai mult, eu c-am la fel am așteptat, dacă și nu mai mult.

| Lupică27 explică (pentru Lidia09):

Ok, multumesc de raspuns.

| Lupică27 explică (pentru Lidia09):

Si ti se pare normal?

| Lidia09 a răspuns (pentru Lupică27):

Nu. Nu mi se pare normal. Dar ce-i de făcut? Admin se ocupă de asta.

| BobTheCat a răspuns:

Banuiesc ca este din cauza faptului ca moderatorii sunt coplesiti, dar chiar asa de mult? Daca aprobarea unei poze ia zile intregi (ma rog, eu am avut norocul sa mi-o aprobe destul de rapid), atunci ce sa mai zicem de eliminarea unor intrebari si raspunsuri indecente?