Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2865920intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
4 Mar
SATI 299.380AFISARI
161.869VIZITE
145.578V. UNICI

Ce numar trebuie sa formez ca sa transfer credit? Sunt in reteaua vodafone si am abonament.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Pentru a transfera credit, daca esti abonat Vodafone, suna la 444 si urmeaza pasii folosind urmatoarele taste: 1 (pentru limba romana) - 1 (pentru reincarcare cu plata la factura) - 1 (pentru a reincarca acum) - tasteaza parola de acces apoi apasa tasta # - dupa care urmezi instructiunile.

• 16 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Desigur ca nu se poate formand *120#, pentru ca esti abonat. Formeaza 444 si urmeaza pasii pe care ti i-am dat la raspunsul anterior.
  • a răspuns:
    Formeaza *120# si urmeaza pasii pe acolo....trandfera credit=> ofera credit=> si mai departe vezi tu
  • a răspuns:
    *222 si urmezi instructiunile sau *147# happy
  • explică:
    Am incercat *120# si nu merge...imi da unknown aplication
  • Raspuns anonim:
    444
  • Raspuns anonim:
    Numarul meu laughing
  • Raspuns anonim:
    Aveti credit un euro?crying
  • Raspuns anonim:
    AIa vreau sa stiu si eu ce cod de unde?
  • Raspuns anonim:
    Am incercat cu 444 si imi zice ca numarul de pe care sunt si zice ca nu pot reincarca
  • Raspuns anonim:
    Daaa
  • Raspuns anonim:
    Ca
  • Raspuns anonim:
    Draga biby29 trebuie sa formezi numarul *120# daca estin in reteaua Vodafone
  • Raspuns anonim:
  • Raspuns anonim:
    Sfatul meu. fugiti de nesimtiti de la vodafone.sunt niste hoti.de fapt suntem o tara de hoti.hooooooooooooo
  • Raspuns anonim:
    Fratilor fata are ABONAMENT
    *120# e pentru cei cu cartela
    suna la 444, insa iti vor trebui si ultimele 4 cifre de la cnp-ul beneficiarului
  • a răspuns:
    Draga biby29, trebuie format *120#, iar apoi ti se vor spune instructiunile. Sper ca te-am lamurit.