| ThePrinceJoker a întrebat:

Ce părere aveți de un PC cu Intel core (r) dual core E8400 3.00ghz?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Este un procesor foarte ok. Depinde si la ce il pui sa munceasca. Eu ca si posesor de e8400 am jucat GTA V, crysis 3, AC black flag, etc pe full hd cu el langa 4gb ram ddr2 si o placa video radeon r7 240 1gb ddr5. L-am tinut si il tin la frecventa stock.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si-a cam trait vremurile de glorie, dar depinde ce mai ai in sistem pe acolo pe linga el, cum zice colegu'.

| antonG a răspuns:

Pe desktop am acelasi procesor, 8 GB DDR2, placa video ati hd4650 1 GB, HDD de 1, 5 TB 5400 rpm si rulez windows 8.1. Sunt foarte multumit de el, se misca foarte repede si imi fac treaba cu el. Il am de 6 ani si sper sa nu imi faca probleme nici de acum in colo. Mentionez ca nu il folosesc pentru jocuri, ci doar pentru multimedia si home office.

| RAY a răspuns:

Foarte bun, cpu contreaza foarte mult

| K0sti a răspuns:

Foarte buna, depinde ce mai ai pe langa el...

| Daniellllll1 a răspuns:

...Un procesor decent, daca vrei gaming incearca un i5 + (de la Intel) si fx 6300 de la AMD

| Daniellllll1 a răspuns:

...Un procesor decent, daca vrei gaming incearca un i5 + (de la Intel) si fx 6300 de la AMD, dar conteaza si ce placa video mai ai pe langa

| No10 a răspuns:

Destul de bun si eu am la felwinking mai am si 2 gb de ram si merge binisor eu il folosesc mai mult pe internet pc-ul.