| maria89nic a întrebat:

Ce părere aveți despre eMag? De încredere sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici eMAG, atunci care ar putea fi de incredere? Este cel mai mare magazin online, normal ca este de incredere. Am cumparat de la ei de nenumarate ori.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai mare magazin online din Romania de departe. nu ajungeau acolo faca nu erau de incredere

| Jipa95 a răspuns:

Sunt printre cele de mai incredere magazine din tara asta.

| vioricavio a răspuns:

Eu am comandat multe produse de la ei de a lungul vremii si nu am avut niciodata probleme.

| Marin_Andrada_1999 a răspuns:

Aproape in fiecare an de Craciun, de ziua mea, etc daca vreau ceva legat de tehnelogie ( telefoane, tablete...) si electrocasnice (aragaze, masini de spalat...) apelez la Emag. Dupa mine este cel mai bun site online pentru aceste chestii.

| Andrei_Muha_1991 a răspuns:

Da, dupa mine e cel mai bun site de diverse din Romania, pentru ca sunt ieftine, angajatii sunt seriosi si au transportul gratuit

| Dasija a răspuns:

Eu am incredere. De mult timp cumpar de pe eMAG si intotdeauna pachetul a venit la timp, cu ce am comandat in el. Mi-am cumparat tot soiul de acolo. Iar mancarea pentru animale nu e expirata iar consolele de gameing si electronicele nu au defecte.

| iolofiolo a răspuns:

Eu zic că eMAG este de încredere. Daca nu este eMAG nu stiu care este.