| aead a întrebat:

Ce parere aveti despre 360 internet security? ceva solutii de un antivirus bun?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programe antivirus bune sunt BitDefender, Kaspersky, etc, dar sunt cu plata.
Un antivirus bun si gratis este avast!

| BogdantheDreamer a răspuns:

Eset Smart Security. Nu ingreuneaza PC-ul.e ok.

| Smartulet a răspuns (pentru BogdantheDreamer):

Daca vrei sa scapi de virusi, adware, malware, toolbar-uri care nu se dezinstaleaza, curatare browsere si registri... iti recomand YAC antivirus, eu il folosesc de aproape 1 an de zile si nu mai am probleme cu virusii.
Partea buna la YAC este ca e 100% gratis, nu trebuie cumparat si nu expira.
Daca te hotarasti sa il incerci il poti descarca de aici http://goo.gl/G8orkA

Succes!

| AlexL28 a răspuns:

Pe PC cel mai bun e Avast
pe Anderoid am citit recent un articol in care a reiesit ca Antivirusurile se descurca foarte greu si e usor pentru un virus sa treaca de el, dar cel mai bine la teste a facut LookOut...deci LookOut e mai bun

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!