| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele second, in special de telefonul Nokia lumia 520, cineva il da second cu 300 de lei, ar fi o afacere buna pentru mine sa-l iau? Cum se comporta gama lumia?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca tu iti cumperi telefon dupa banii pe care ii ai atunci nu se merita, mai pune 50 de lei si iti iei unul nou cu garantie:
http://www.sensodays.ro/telefon-mobil-allview-a5-smiley-dualsim-white.html

| Pool77 a răspuns:

Se merita! Uita, de Allwiev.

| alexandru1234567890 a răspuns:

Second handurile sunt tentante pentru ca sunt foarte ieftine dar nu rezista mult pentru ca orice aparat are o durata de viata si se vand cand sunt pe duca.

| adrianz_3367 a răspuns:

E ok pretul, eu l-am vandut pe al meu cu 350. se misca bine, poze ok.