| GeorgiaMaynard a întrebat:

Ce "relatie" este intre Romania si Anglia?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una buna, cand auzi ca au nevoie de soferi pe tir sau autobuz

| Roliii a răspuns:

Una favorabila, desi multi englezi sunt rasisti si incapatanati.Dar cand te duci in Anglia te trezesti de fapt ca englezii sunt si de 100 de ori mai prosti decat romanii (multi din ei) si ca in Anglia nu prea merita sa stai numai pentru bani sau studii.

| mgtow a răspuns (pentru Roliii):

Sant o groaza de negrii care muncesc in locu lor, dar e o placere sa fi sofer HGV la ei, sambete si duminici acasa - noaptea ajungi acasa salariu pe masura si soferul profesionist e respectat de toti