| Danes_Edy_1980 a întrebat:

Ce se intampla daca inhalezi prea mult fum de tigara? nu mai cresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Fumatul involuntar sau pasiv nu este bun, aș spune că e mai nociv față de cei care fumează. Înseamnă că plămânii tăi vor avea de suferit, multe noxe, fum mult periclitează starea de sănătate poți face BPOC adică Bronhopneumopatia cronica obstructiva. Prin urmare trebuie să te ferești foarte mult de acesta.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai crești, dar pe măsură ce crești, crește și prostia din tine.

| AKARA0 a răspuns:

Nu,doar ca o sa iti strici plamanii sau poti face cancer.

| Blabrrbka a răspuns:

In ceruri