| graffiti a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati? pret maxim de 800 lei,as vrea sa aiba camera principala si frontala, procesor quad-core, android peste 4.0.0. Eu as dori pentru jocuri si poze.

Am pus ochi pe un Allview v1 viper i dar nu stiu daca e asa bun.
Dau funda

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Si cat de scump?

| TheTimeKiller a răspuns:

Nu-ti lua de la Allview, nu merita ...cunosc un caz, telefonul l-a dus la garantie si i-a spus ca a intrat apa in el si reparatia costa 700 lei(tot viper) si aceea persoana nu bagase apa in el, pur si simplu nu s-a mai aprins. Uita-te la moto G http://www.evomag.ro/......11500.html e un telefon bun, a primit android 4.4.4 recent(ultimul) si UI-ul este ca la Nexus.

Răspuns utilizator avertizat