| xttrust a întrebat:

Ce success ar avea un script in php pentru clanuri.
El v-a cuprinde asa:
stiri ale clanului, razboaie intre clanuri, sectiunea de membri, jocuri pe care le joaca acest clan, galerie, inrolare si forum.

Acest script v-a avea sistem de creeare de conturi, de inrolare, de logare si un panou de administrare din care poti modifica tot daca esti admin.
Folosesc CodeIgniter si Twitter Bootstrap 3, v-a arata bine si v-a rula rapid.
Lucrez de mult la el si nu va fi gratis, vreau sa stiu dacav-a avea success sau nu.

3 răspunsuri:
| redy04 a răspuns:

Ce fel de programator poate fi asa de bota la limba romana? Oh wait... unul care face scripturi pentru clanuri.

| xttrust explică (pentru redy04):

Raspunsul tau nu este la subiect, nu am intrebat daca am scris corect. Bagatori in seama ca tine exista peste tot. Iar pentru "Oh wait... unul care face scripturi pentru clanuri." cred ca ar trebui sa te documentezi putin de cate limbaje web trebuie sa inveti pentru a crea un script.

| redy04 a răspuns (pentru xttrust):

Sunt web developer. Tocmai de aia ma mira situatia ta.