| Decebalul a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa imi pot schimba numel de la folderul personal de la utlilizatori din C? (Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic )

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Start->Control Panel->User Accounts->Change an account->Click pe Computer Administrator->Change my name

| Decebalul explică (pentru zdrangoi):

Nu te supar dar nu-mi dau seama de ceva, pana la,, Change an account,, este un mod de a schimba numele, iar in continuare este alt mod, sau cum naiba, ca nu inteleg?

| zdrangoi a răspuns (pentru Decebalul):

Fa asa :
Start->Control Panel->User Accounts si aici vezi userii.
Daca nu apari creeaza un nou cont :
Click pe Create New account, si de aici cred ca te descurci.

| dbqp a răspuns:

Intri in My Computer, dai Proprietes si modifici de acolo happy