| Decebalul a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa imi pot schimba numele de la fisierul personal din C ( acolo la utilizatori )? P.S. : Am Windows 7 si e in romana!

Răspuns Câştigător
| Moshoo a răspuns:

Deci,deschizi un fisier text, scrii in el "control userpasswords2" fara ghilimele, salvezi ca "Change user name.bat",tot fara ghilimele si la type alegi toate filele.
Acum ar trebui sa ai le desktop un fisier.bat,il deschizi, apare o fereastra alegi numele tau de acolo dai proprietati si in fereastra noua scrii ce nume vrei, dai ok, salveaza si restart.
Bafta!

| Decebalul explică (pentru Moshoo):

Nu te supara, dar nu stiu cum sa deschid un fisier text!

| Moshoo a răspuns (pentru Decebalul):

Scuze,dai click dreapta pe desktop, alegi new-text document.Simplu.

| Decebalul explică (pentru Moshoo):

Nu te supara (iar), da nu reusesc. Poti, te rog sa imi explici mai pe intelesul me ( nu ma prea pricep la chestii de astea ). Cam am nevoie urgenta sa schimb numele de acolo, ca tot imi apare in jocuri si alte locuri in care nu pot sa schimb numele, iar fisierului asta personal nu pot sa ii schimb numele simplu ( cu click dreapta si,, redenumire,,). Te rog!