| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca winrar imi cere parola inainte sa se deschida?

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu winrar-ul iti cere parola, ci un fisier care este arhivat.
Zi lucrurilor pe nume altfel lumea intelege altceva.
Atunci cand iti cere o parola inseamna ca fisierul pe care l-ai descarcat are o parola, o protectie ceva care nu te lasa sa dezarhivezi acea arhiva pur si simplu.
Du-te pe site-ul de unde l-ai descarcat si undeva ar trebui sa gasesti o parola pentru fisier.

| soul2soull a răspuns:

Instaleaza-ti winzip sau 7zip ca sunt moca winraru este cu bani

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru soul2soull):

Winrar is free...

| soul2soull a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Sa mori tu ..http://www.win-rar.com/homepage.html

daca ai o versiune crakuita pe pc asta nu inseamna ca e moca

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru soul2soull):

Vorbește-i cu "să mori tu" familie tale, nu cu mine! Mai joș de butonul Buy este butonul Dowload, deci e și free versionhappy

| soul2soull a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ia da pe free sa vezi ce se intampla la instalare iti da buy sau nu?

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru soul2soull):

Nu-mi dă să-l cumpăr.Tot de aici l-am luat acum câteva zile(mi-am reinstalat windows-ul), și l-am instalat bine merci fără să mă pună să-l plătesc.(Nu, nu l-am crack-uit)

| strumfverde a răspuns:

Descarca altul.