| LeiAdrian a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a-mi face un card de credit si ce acte trebuie? Am 19 ani si trebuie sa-mi fac pentru bursa de la facultate.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Card de credit iti faci cand ai un venit stabil cu adeverinta de venit si buletinul. pentru card de debit in schimb ai nevoie doar de buletin si atat.

| LeiAdrian explică (pentru suntserios):

Deci pana la urma cum trebuie sa fac si ce-mi trebuie? La facultate ni s-a spus ca trebuie sa ne facem card pentru a putea primi bursa si trebuie sa primim un extras de cont.

| suntserios a răspuns (pentru LeiAdrian):

Un card de debit, te duci cu buletinul la orice banca vrei tu