| GolopențaAdrian a întrebat:

Cel mai bun program pentru vreme?

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

*numele orasului* si pe urma scrii weather. dar cauta pe google. numele orasului si la urma scrii weather. Ex : Bucuresti weather.

| Golopen?aAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Stiu asta ca nu ii prima oara cand o fac scriu vremea in orasul bocsa sau numa vremea

| Golopen?aAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Stiu asa arata asa cum am zis mai sus

16 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar se gaseste pe internet peste tot. Pana si telefoanele au aplicatie.

| WaterDrop a răspuns:

Uitatul pe geam de dimineata si invata sa te bucuri de natura cu tot ce implica ea happy

| Golopen?aAdrian explică (pentru WaterDrop):

Ma uit si pe geam dar nu o vreau numa in bocsa ci o vreau peste tot

| WaterDrop a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

De ce ai vrea sa vezi cum este vremea intr-un loc in care nu te afli? Traieste clipa!

| Golopen?aAdrian explică (pentru WaterDrop):

Si de ce sa no vad?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Pai poti scrie Bocsa si o anumita regiune din bocsa. si o vei vedea

| Golopen?aAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Nu imi trebuie pe rgiune din bocsa ca nu-i oras mare

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Păi dacă o vrei peste tot caută în tot oraşul.laughing fundă?

| Golopen?aAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

BN ai primit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai alege imediat raspunsul castigator daca stiai deja sa scrii păe google.iar ca raspuns, Meteo Bing de pe windows 8 sau 10 este cel mai bun pentru ca se fac actualizari de vreme din 4 in 4 ore.

| Jager a răspuns:

Omg. daca ala e raspuns acordat corect de funda, nu stiu ce sa mai zic.

Cauta pe Accuwather numele orasului tau, sau poti folosi : http://www.inmh.ro/images/radarg/index.radar.php e cel mai bun, de aici iau toate emisiunile tv.

| Golopen?aAdrian explică (pentru Jager):

Imi pare rau ca i-am dat funda

| Golopen?aAdrian explică (pentru Jager):

Radarul e de pe anm pe care intru tot timpul pentru vreme pe accuwheather am intrat de cateva ori