| eeeeeeeeee a întrebat:

Cine imi explica si mie cum e cu bluetooth-ul pe calculator? eu chiar nu stiu cu ce se mananca.

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Nu toate laptop-urile au bluetooth. Asadar, in cazul in care laptopul tau are, iata ce trebuie sa faci:
Dai click pe "start", stanga jos.
Click "all programs"
Click "accessories"
Click "communications"
Click "bluetooth"
Va aparea "bluetooth file transfer wizard"
Click "next" si ai 2 optiuni : "send a file" sau "recive a file"
Si de aici incepe transferul intre laptopul tau si un alt dispozitiv prevazut cu bluetooth.

77 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai
ie asa

e un dispozitiv mic care se baga in ca; culator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca bluetooth pentru calculator este formidabil

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu cum se activeaza bluetooth-ul pe calculator dar vad ca aici nimeni nu da nici un raspuns toti te i-au la misto, si fata nu mai spune lucruri de astea cu ce se mananca nu stiu ce pentru ca chiar pari super stupida si de asta asti nu te baga in seama pa si tine cont de sfata fato! hahaha...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu am bluetooth si st cum sa il flosesc la varsta mea de 10 dar tu fato habarnuai ti-au zis toti si tu tot intrebi? vorba fetei aleia de mai jos ca te-am fc toba ai 19 ani tu nu sti cum se foloseste un stik laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un bleutooth beewi; a mers cat a mers si acum nu mi se mai albastreste aia care e de la el si imi spune:''can not start bleutooth, on hardwere not exist sau ceva de genu. ce e de facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este penteu transfer date de pe tel pe calculator si invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mie va rog cum activez bletooth-ul pe laptop ca nu imi da zice ca nu gaseste nici un dispozitiv.eu am buton la laptop cu inscriptia pe el de bluetooth si dau pe el si nu merge. ce trebuie sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il descarci de pe net si apoi il instalezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara usb merge bluetoothul pe calculator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde gasesc bluetooth pentru calculator un site va rog
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca Bluesoleil de pe net, indiferent ce numar si instaleaza pe calculatorul tau. Dar dupa acea e mai greu sa gasesti un serial. Ca nu poti transfera prea mult fara serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu im apare connections? si am mers la toate pasurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blutooth-ul este ceva un program prin care trensmiti melodii imagini etc

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti da merge sh dupa ce scoateti ala din usb? sh daca da cine are poate sa mi-l dea sh mie sa-l instalez? pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e un fel de apatrat cu care ajuta la restabul

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol schiar ce ii poti trm de pe laptop pe teleof?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da toate calculatoarele au, nu numai laptop-urile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea_neac :ce sa fac eu ca el daca nu merge?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am laptop si nu am bleutooth, deci nu toate laptopurile au bleutooth...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau bluetooth-ul. daca sta cineva in brasov (codlea) sa mi-l dea si mie mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu bluetooth-ul in laptop dar cand imi trebuie nu il gasesc si nici nu stiu cum se foloseste imi spuneti si mie unde ar pute fi si cum se foloseste? pls

Alte răspunsuri