| goodofwar09 a întrebat:

Cine imi spune un server de metin cam asa cam. mondial. sau astea cu lvl max 127/250 255 dar sa fie in romana si sa fie calumea;.Dau funda+ Vot.

10 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Earth e de tot rahatu. Daca nu dai bani esti de rasu tuturor.O batalie si o otrvita costa FOARTE MULT.
Nu stiu ce server sa iti zic. Metin2gx?,metin2dark parca.

Răspuns utilizator avertizat
| spaghetty a răspuns (pentru UnuMicPusPeGlume):

Pe gx am reusit sa fac iteme care se doneaza fara sa donez eu.Cal pe doua conturi, 2 pose+10, fildesuri, celeste(care na sau dus in timp).Pe earth DACA nu donezi esti praff.Adica am jcuat pe contul la un prieten sura, full platine, lvl 87 si nu am avut nici o sansa in fata la aia care au donat.

Răspuns utilizator avertizat
| Allinn a răspuns:

Incearca Metin 2 Mage e cel mai fain server! :X level max 250, faci lv max in 1 zi! Sper ca te-am ajutat cum am putut. Fundaa?happy

| goodofwar09 explică:

Ce rasa imi propui sa ma fac?

| goodofwar09 explică:

Dati-mi si siteul daca va rog.,

| goodofwar09 explică:

Deci careva un server?

| goodofwar09 explică:

New world tu esti denis ala dp mess vezi ca nu mi-ai dat gm.

| Sarudman a răspuns:

Incearca metin 2mania, sau metin2gth(server privat) si e si pe versiunea romana