| kenzo a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu Windev de la Softeh? ver 6 sau 6.1 sau 6.2.sau 6.3 Va multumesc

Răspuns Câştigător
| ana_3219 a răspuns:

Nu cred ca te poate ajuta cineva. asta se cumpara si iti trebuie si cupa care seamana cu un stick si se conecteaza la calc.

3 răspunsuri:
| ana_3219 a răspuns:

Eu cred ca e tot din cauza lipsei cupe! eu am lucrat cu windev la munca ...am vrut sa imi iau si acasa si din cauza acestei cupe care trebuie cumparata direct de la ei nu am putut. mersi pentru fundita tongue

| kenzo explică:

Sau eventual o versiune mai veche care are si crack. am gasit ceva pe retea dar nu am putut instala probabil din cauza ca am windows 7 pe 64 bit.

| kenzo explică:

Am luat de la ei de pe site varianta demo, si a trebuit sa-i sun sa imi dea un serial pentru 30 zile. faza e ca ai multe restrictii... nu stiu cat as putea invata.