| goodofwar09 a întrebat:

Cine ma invata cum pot sa filmez? Si cu ce program?

Răspuns Câştigător
| ITHelper a răspuns:

Da, cum sa nu!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,daca vrei sa filmezi in jocuri, poti incerca Fraps sau BandiCam. Fraps ocupa multe resurse, daca ai pc-ul mai slabut, apeleaza la BandiCam.

| ITHelper a răspuns:

Cu camtasia studio 8 (sau mai mare).
Este FOARTE usor de folosit!
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| goodofwar09 explică (pentru ITHelper):

Wa da-mi un tutorial sau ceva...Si cum pot modifica etc.

| ITHelper a răspuns (pentru goodofwar09):

Uite, http://www.youtube.com/watch?v=QzqkirOoMXo, nu trebuie sa ai pic de experienta, pentru ca atunci cand intri prima data in el, iti va arata un tutotial cu ce face fiecare butonas.
Este special facut pentru incepatori, dar si pentru experti :)

| goodofwar09 explică (pentru ITHelper):

Wa programul acela camtasia poate si pentru a scrie de ex la inceput GoodWar09 Present Metin2Ro.

| ITHelper a răspuns (pentru goodofwar09):

Da, cum sa nu!

| NoName234 a răspuns:

Cu camstudio este cel mai bun

| turbatul99 a răspuns:

Poti filma cu fraps
Eu l-am folosit e f. bun.