| valintinvalic2011 a întrebat:

Cine se pricepe in programare? daca creez biblioteca mea in pascal si vreau sa fie si toate functiile din crt pot cumva sa le unesc?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa rescrii functiile ce tin de crt?

| valintinvalic2011 explică (pentru suntserios):

Vreau sa adaug

| suntserios a răspuns (pentru valintinvalic2011):

In biblioteca ta poti sa iti creezi orice functie vrei... nu sunt sigur ca inteleg ce vrei sa faci

| valintinvalic2011 explică (pentru suntserios):

Doresc ca in biblioteca mea sa fie tot ce are crt + ce adaug eu (citire vector/matrice aranjare...)

| suntserios a răspuns (pentru valintinvalic2011):

Functiile limbajului de programare sunt disponibile atat in biblioteca ta cat si in orice alt program care foloseste biblioteca facuta de tine