| Cogiak01 a întrebat:

Cine stie o aplicatie pentru telefon, care sa tina ancarcat mai mult?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu folosesc 360 Security la HTC. Ma tine si 5 zile.

| n1445 a răspuns:

Nu exista asa ceva. In cel mai bun caz are telefonul incorporata o optiune de economisire a bateriei, dar aplicatiile de pe net nu sunt bune de nimic ba chiar consuma mai mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logica zice ca o aplicatie in plus nu poate decat sa consume mai multa baterie

| K0sti a răspuns:

Ancarcat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Varianta „oaie dupa oaie merge". laughing Eu stiu si profesori care scriu asta. Am amici cu care nu mai discut pe chat, cand vad scris „ancarcat" sau „ancepe" imi vine sa mor. laughing

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, din pacate si eu stiu! sad

| Elynad a răspuns:

Salut,
Sunt aplicatii care limiteaza numarul proceselor care ruleaza si in felul asta economisesc bateria si telefonul e mai rapid. Cele mai folosite sunt Clean Master si 360 Security. Un articol bun gasesti aici: http://www.gsmreview.ro/......pede-3816/