| AndreeaEmanuela a întrebat:

Credeți că o pernuță în formă de inimă personalizată cu o poză și un text ar fi un cadou potrivit pentru iubit? :33
Dau fundiță.

11 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

E un cadou frumos daca iubitul e mai copilaros. Fetele adora astfel de lucruri, insa baitilor nu prea le place sa aiba perne in forma de inimioara, mai ales cand sunt vizitati de prietenii lor.

| Otto2014 a răspuns:

Da,e foarte bine.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Nu, deloc.Un striptease ar aprecia omul.

| AndreeaEmanuela explică (pentru ȘefuLaValută):

Cauți muiuț tu

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru AndreeaEmanuela):

Te uiti in oglinda!

| AndreeaEmanuela explică (pentru ȘefuLaValută):

Ciuuuș

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru AndreeaEmanuela):

Tufet!

| Silent3025 a răspuns:

Fetele pun mai mult pret pe asemenea lucruri, daca daruieste un baiat unei fete asa ceva, va fi incantata, invers nu prea. Daca iubitul tau este un baiat care stie sa iubeasca cu adevarat se bucura, ceilalti care spun ca iubesc pe cineva dar nu le plac astfel de lucruri habar nu au sa iubeasca si totodata sa pretuiasca darurile facute de persoana iubita. Concluzia : depinde de iubitul tau.

| Burjon a răspuns:

Cred ca asta e mai mult cadou pentru fete, nu pentru baieti!

| AndreeaEmanuela explică:

Știți cumva unde aș putea comanda ceva gen ca în video? https://www.facebook.com/....../video.php

| Iulian_Radu_1986 a răspuns:

Este un cadou foarte frumos..ba chiar se va trezi mereu placut si cu gandul la tine.