| iemiliea a întrebat:

Credeti in vampiri? Eu sincera sunt intre si intre...tocmai acum sunt pe cale sa termin Zori de Zi. Dar in varcolacii Quileute.sunt diferite articole ce spun ca exista legende.va rog spuneti-mi parerea voastra

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred...adica in ziua de azi orice e posibil... si esefeu mai sti? poate exista si mos craciunwinking vampirii exista dar cu siguranta nu cred ca la noi in romania, probabil in USA si dk as vedea unul cu siguranta m-as speria putin dar m-as linisti dk mar face si pe minewinking eu una ador vampirii :X:X

32 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu cred in vampiri. E mai bine asa.Sunt destul de fricoasa ca sa mai cred si in vampirilaughing.

nony
| nony a răspuns:

La cat de veche este planeta si la cate miliarde de oameni au fost pe aici, s-o fi nascut vreo unul care suge din cand in candhee hee
Nu cred, sau... poate exista vreo societate ultra secreta a vampirilor, ca tot e la moda credinta in : societati secrete.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eh nu stiu daca sa cred sau nu si eu am citit toate 4 carti din seria twilight:Xdaca ar exista vampiri ca acolo nu m-ar deranja deloc mai ales asa unii ca cei din familia Cullen:Xiar in varcolaci nu cred deloc si nu-mi plac.

| Alex_7297 a răspuns:

Cum să cred în vampiri? Pe ce lume trăiţi, oameni buni?

| Bteen a răspuns:

Nu stiu, eu unu nu prea cred in schimb exista Lilieci Vampiri... Daca ar exista pana acum multa lume s-ar plange sunt sigur...

| Green a răspuns:

Nu, pentru ca mi se par doar povesti big grin

| madalykuka a răspuns:

Doar povesti...winking

| Glamour612 a răspuns:

Eu cred dar nu stiu daca exista...totusi nu m.as speria de ei...

| Cretzule a răspuns:

Eu sunt un vampir si vreau sa spun ca nu exist! laughing

| miauu a răspuns:

Nu cred...

twilight
laughing

si colega mea imi sp dsp vampiri si varcolacilaughing)

| AidaAmaranta a răspuns:

Eu ador vampirii, desi nu stiu daca exista. aprr stau langa cimitir si nu sa sculta nicunurolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, este singura,, divinitate`` care nu ma ingrozeste cand sunt singura, pe intuneric. In rest, nu cred in fantome, varcolacii si alte creaturi ingrozitoare, dar cand sunt pusa intre ciocan si nicovala, aleg ranga laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot exista buni numai ca in filme... dar ce sunteti asa curiosi?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu exista iar in aldoilea rand e un joc mai (vampirule)laughing)))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu neg existenta lor desi fara o dovada sigura nu ma pot afirma. Ar fi frumos sa existe cum sunt cei din familia Cullen sau Stefan din Vampire Diaries, dar crd ca realitatea ar fi mai cruda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac vampirii si varcolaciiwinking...ar fi tare sa fim vampiri chiar si varcolaci... orice numai om sa nu fi!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu exista vampiri, dealtfel nu s-a inregistrat si nu s-au vazut nicaeri.vampiriii exista doar in legende! si in filme, acolo cu siguranta exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti fie teama
da ce adica... hai sa sperm ca nu ok sa nu te speri noi ne speriam aia vi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi pare rau ca nu credeti dar eu sunt unul din ei numai ca nu beau singe de om cum si mai de mult dar beau din animale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu stiu ce sa cred, adica poate ca sunt inca un copil dar dc sa nu existe eu cred, si miar place sa intalnesc unu.ar fi nice.chit ca miar bea sangele, parerea mea nu-i asculta pe alti fiecare cerde ceeea ce vrea! asa si eu asa si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca exista chiar si la noi, dar nu cred ca ati fi asa inkntati sa vedeti unul.serios acum!winkingeu una cred ca daca ati vedea un vampir a-ti muri de fricalaughingnu mai credeti toate aberatiile asteawinkingwinkinghee hee

| BellsC a răspuns:

La fel ca tine, sunt intre si intre...ar fi frum sa existe ca cei din fam Cullen.
Cn stie poate ca exista dar numai se hranesc cu sangele oamenilor!
Daca vad vreunu te anunt[:*]

| Lykan a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de vampiri dar varcolaci stiu sigur de-a lungul istoriei s-au inregistrat numeroase atacuri ale unor animale ce par ca niste lupi dar de obicei stau in doua picioare si sunt mult mai mari sa luam de exemplu bestia din gevaudan si sunt multe alte cazuri similare uite aici pentru istoria detaliata a varcolacilor werewolflykan.blogspot.com

| Clauditza a răspuns:

Nu lol.

| fastlane a răspuns:

Exista oameni care se cred vampiri si se costumeaza si beau sange (nu omoara oameni pentru asta) si nu ies ziua de fapt aceia nu prea ies deloc dar nu au puteri si asa cum se spune in legende. Chiar am vazut niste documentare cu astfel de oameni.

| simona2010 a răspuns:

Eu nu credtongue

| Lucifer007 a răspuns:

Vampirii si varcolacii pot exista de ce nu? se vorbeau de ceva atacuri in SUA pe langa Yellow Stone. acum sincer mitul despre varcolaci si vampiri vrea sa ne arate partea intunecata a omenirii.

| dada15943 a răspuns:

Da in Mos Craciun? ce zici exista?