| Ady_3821 a întrebat:

Cu ce medie pot intra la liceul Lahovari din rm.valcea la profil mate-info.

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Daca ai medie mare poti insta usor.
Daca ne ziceai si media cam pe care ai aveao tu iti dadeam si raspunsul.
In general cea mai mica medie de la un liceu de profil matematica-informatica este 8; 8 si ceva. Asta depinde de nivelul elevilor de la voi de acolo. Daca sunt multui destepti si tu ai o medie mai micuta in comparatie cu a lor, nu o sa poti intra sau daca inveti si esti destept poti intra la acest liceu.
Multa bafta! kiss

1 răspuns:
| ilenutzza a răspuns:

In 2009 la mate-info cu 6.59
iar in 2010 8.07 asa e in brosura pe care ne-au dat'o astia