| madalinmada a întrebat:

Cum activez sa vad cate persoane ma urmaresc pe facebook si cine ar fi acelea? laughing adica nu ma refer la faptul ca vreau sa vad cine imi urmareste profilul. eu vreau sa vad cine ma urmareste. la mai multe persoane vad la profillul lor ca scrie de ex. 73 de persoane urmaresc. multumesc anticipat. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aicum sa faci sa afli cine te urmareste, adica numele si prenumele acelora. Daca vrei sa nu te mai urmareasca nimeni, dezactivezi urmarirea si gata.

| Cronic a răspuns:

Nu trebuie sa activezi nimic, de exemplu daca cineva iti da cerere de prietenie si tu nu o accepti el iti va da "urmareste" asta numai daca chiar vrea sa iti urmareasca activitatilewinking si iti va aparea sub numele tau cate persoane te urmaresc