| vlad423 a întrebat:

Cum adaug un prieten pe TPU! astazi cred ca toata ziua m-am chinuit sa descopar cum crying ...am si uitat ca asta e un site pentru intrebari laughingrolling on the floor

Funda!
raspunsul cel mai rapid si folositor:d

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Dai clic pe poza sau numele celui care vrei sa il adaugi la prieteni si iti apare profilu lui; sub poza lui iti apare -trimite mesaj sau adauga prieten, dai acolo si o sa iti zica ca cererea de prietenie a fost trimisa.respectivul iti da aprobare si gata.big grin uite de xemplu te bag eu in lista mea de prieteni, tu uita-te la intrebarile mele scris cu portocaliu in stanga paginii, intra la prieteni si da-mi aproba si gatabig grin. poate imi dai si o fundita, nu?winking

8 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cand ii vizitezi profilul vezi ca scrie sub poza Adauga ca prieten. Dai click si astepti sa vezi daca accepta. Sper ca ai inteles, poti incerca sa ma adaugi la prieteni sa vad daca ai inteles.
pa-pa

| BitchImfabulous a răspuns:

Dai la profilul lui si sub poza scrie adauga ca prieten.

| pengu a răspuns:

Da click pe numele lui, si sub poza scrie Adaugare prieten tongue

| © E m i ℓ y a răspuns:

Intrii la respectivul pe profil, si dai sub poza lui Adaugare prieten.

| Shuellen a răspuns:

happypai apesi pe nume sau imagine...iti apare profilul utilizatorului respectiv si ai acolo sub imagine "ajuta oameni din data de." si "ultima logare in data de." si sub alea sunt 2 butoane si apare acolo"adauga prieten":X

sper ca te-am ajutar:X

| Teo_6515 a răspuns:

Apesi pe numele persoanei iar in fereastra de profil, dai "adauga ca prieten".

| VacaVacuta a răspuns:

Intrii pe profilul persoanei respective, dai click sub poza ei, pe chenarul verde, unde scrie"adauga prieten" si i-ai trimis invitatia de prietenie. Daca persoana respectiva vrea sa fi prieten cu el/ea iti va accepta-o.

Răspuns utilizator avertizat