| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu contul de facebook al unui prieten!

3 răspunsuri:
| Sp3edy a răspuns:

Il intrebi sau daca stii ID-ul il cauti pe google cine e pe inv scrii id lui si ii dai verificare Facebook si Hi5.

| ZoZoHeart a răspuns:

Hei. Eu am aflat facebookul unui baiat de care imi place uite asa: scrii ceva (ce vrei tu, orice) la cautare. In stanga ai filtru. Dai pe people. Apoi, zici "add another filter" de deasupra listei cu rezultatele cautarii. Scrii localitatea si scoala. Stergi ce era scris la cautare si dai enter. Cauti pe acolo pana gasesti. Pont: Daca gasesti colegi de-ai lui, uita-te la poze. Daca e si el in poze, uita-te la taguri sa vezi cum il cheama. Ca sa afli id-ul, nu e mereu cel de la facebook. Cauta-i numele pe google. Unii au twitter unde de obicei scrie id-ul. Succes!

| Cristina_Flori_1983 a răspuns:

Cum pot sa aflu un cont de Facebook