| bianca37 a întrebat:

Cum as putea atunci cand vorbesc cu cineva la telefon si il pun in așteptare persoana respectiva sa audă ce melodie vreau eu?
Adica sa-mi schimb totnul de așteptare.
Sa mi pun o melodie sunt pe Vodafone

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tonul de asteptare este stabilit de provider. Unii provideri dau contra cost anumite tonuri. Exemplu: https://www.orange.ro/servicii/tonuri-de-asteptare/

| Simpatic a răspuns:

Daca se poate asta sa imi zici si mie cum se face caci as vrea la dusmani sa le pun piese cu tzanca uraganul cand ii pun "in asteptare"winking

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Ce idee buna! big grin

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Hehe, mai glumesc si eu cateodata big grin

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Daca as sti cum, as face-o si eu (desi nu ma suna nimeni, haha!)

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Te cred si eu as pune ceva personalizat pentru fiecare persoana in parte ca si ton de asteptare, dar din pacate nu se poate, se poate doar melodie personalizata ca si ton de apel happy

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Exact! De asemenea, se poate pune si la casuta vocala o melodie/mesaj la alegere (totusi, daca vrei sa pui melodie trebuie sa o inregistrezi cu microfonul de pe alt device, iar asta scade calitatea). sad