| cretan a întrebat:

Cum as putea sa inchei un email? Sa-mi pun numele la sfarsit, sau cum?
Spuneti si voi big grin

P. S. Daca nu a-ti inteles ce vreau sa spun, cititi in continuare:
As vrea sa trimit un email unei persoane, si nu prea stiu cum sa para mai frumos sfarsitul!

Răspuns Câştigător
| Aditzu1988 a răspuns:

"O zi buna! Prenume Nume" eu asa inchei mereu cand trimis un mail ceva mai serios...nu mi se pare nici prea formal nici prea exclusivist.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In functie de felul relatiei cu persoana respectiva si continutul mesajului faci incheierea, de ex: Cu mult respect, Multa sanatate, O zi buna, Numai bine, Cu deosebita stima, Cu multa dragoste, Cu sinceritate, Multe sarutari, etc si scrii numele si prenumele ori numai prenumele tau. Numai bine!

| pepy63 a răspuns:

Un salut, un pupic...