| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Cum fac ca o poza de pe facebook sa fie publica dar sa nu o vada o persoana?

2 răspunsuri:
| MadaRap a răspuns:

Dai la "Cine doresti sa vada asta" si alegi "Doar eu" happy

| matei1234 a răspuns:

Dai click pe "adauga fotografii/clip video, alege-ti poza pe care vrei sa o postezi, in stanga butonului de posteaza mai este un buton pe care scrie "Public". apesi pe el si ai sa vezi ca iti apare "mai multe opţiuni" dai click acolo, dupa cauti "Personalizat". Iti va aparea acolo "Cine vrei sa vada poza" si "Cine nu vrei sa vada poza". si de aici te descurci! Asa apare pe calculator, pe mobil nu stiu cum apare! Dar sigur este la fel.