| dameit9 a întrebat:

Cum fac sa am si eu modul minions la minecraft? trebuie sa doawnloadez ceva? va rog ajutati-ma! funda

2 răspunsuri:
| lextar113 a răspuns:

Da.darolling on the floor

| mada7255 a răspuns:

Sall e destul de complicat intri unde ai insalat minecraft in minecraft. apoi deschizi bin apoi deschizi cu winrar minecraft stergi META-INF pui mod loader apoi modu dorit sau doar instalezi mod loader si minions il pui in mod folder e acu cred ca team incurcat si mai rau dar dai o cautare pe youtubeca sa si vezi bafta