| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa-mi recunoasca pc telefonul c3050 am cablu de date dar nu mil recunoaste.

2 răspunsuri:
| Goe_6264 a răspuns:

Buna, imi pare rau sa te informez dar modelul de telefon pe care il detii nu are driver deci nu poate fi detectat de telefon(am cautat o zi intraga driver pentru telul ala ). Ce poti face daca vrei sa descarci poze si alte chesti de gen (daca ai card) ia-ti un cardrider=(cititor de carduri) il conectezi la pc si poti sa bagi orice si sa descarci ori ce dupa card!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de ce nu merge sa formatez cardul daca e protejat