| emmaemilia a întrebat:

Cum faci orele la scoala sa treaca mai repede?

Răspuns Câştigător
| 3T3T3T a răspuns:

Hey... e simplu daca ai un coleg de banaca de treaba vb cu el sau desenezi sau in caz ca mori de plictiseala cere voie la baie si fi YOOLOO!

3 răspunsuri:
| cristiansonix a răspuns:

Faci altceva...happy de exemplu te gandesti la ceva ce-ti palce. Te poti juca pe telefon. Sau ca sa mai scapi de cateva minute poti cere la cabinet sau la baierolling on the floor

| Heisen10 a răspuns:

Salutare,
1) Nu te stresa, fii relaxata astfel timpul va trece mai repede.
2)Daca te lasa, spune-i ca te duci la baie si stai vreo 5 miunte.
3)Poti sa te joci x si zero cu prietenul tau in caz ca proful sta degeaba.

| AnGabrielutza a răspuns:

Daca te plictisrsti te gandesti la ceva si timpul va trece foarte repede. Tutyror li se intampla asta.Sau daca te lasa te joci pe telefon si timpul trece repede. Funda?