| MariusTira a întrebat:

Cum pornesc web-ul pe omegle dau allow si nu merge, dar pe yahoo skype merge...mersii

Răspuns Câştigător
| xXxXxsixxXxXxX a răspuns:

Sus, pe bara unde ai linkul, langa acea steluta in dreapta iti apare un dreptunghi mic, de la web dai click pe el si ok happy Funda?

3 răspunsuri:
| catalinaa112 a răspuns:

Buna Marius! Sus in dreapta, pe bara unde ai link-ul de la pagina respectiva, langa acea steluta iti apare un chenar mic, de la web (doar cand esti pe omegle) dai click pe acel chenar si apoi ok. Funda? happy

| Skumpic_Bobokel_1998 a răspuns (pentru catalinaa112):

Mersi mult :3

| xXxXxsixxXxXxX a răspuns (pentru catalinaa112):

Mie nu-mi apare acel chenar ce fac? sad