| AnOnImUl321123 a întrebat:

Cum pot afla daca o fata este intr-o relatie sau nu? Fara sa o intreb daca are iubit sau asa aiurea doar sa vina de la sine faptul ca are/nu are iubit. Se poate? Si inca ceva,daca o fata nu se pune intr-o relatie pe facebook cu o persoana dar ii spune ubi la un baiat inseamna ca sunt intr-o relatie? Evident,nu am fost cu ea ca sa o aud spunand ubi la cineva dar am vazut pe ask. Lamuriti-ma va rog!
As vrea sa o invit la suc sau ceva (ceva gen prima "intalnire") cum sa-i zic? Nu vii la un suc? Nu ma pricep si va rog nu faceti badjocura, poate ca pentru voi nu e dar pentru mine e serios.
FUNDA

1 răspuns:
| AlexandrinaLina a răspuns:

Mai intii cred ca trebuie sa faci conostinta cu ea..sa va aflati unul pe altul(dar nu so invintii brusc la un suc) ai putea sa intrebi despre ea de la niste persoane care o cunoasc..cu cine are relatii, cu ce se ocupa? In privinta daca iii spune cuiva ubi..nu cred sa fie o problema.(acum in prezent asta nu are nici un sens.)dar cred ca ai putea so intrebi simplu daca ai prieten?(ca nu e nici o problema) trebuie sa fii mai indraznet... fetele iubesc baietii indraznetii))baffta..cred ca team ajutata.happyFunda?