| Danutz_Coman_1996 a întrebat:

Cum pot afla pe site-ul de admitere in ce clasa am intrat si cu cine?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti vedea clasa, poti vedea doar liceul / profilul.

| patrik986 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx,dupa aceea selectezi judetul din care esti si dai pe lista de candidati iti cauti numele scolii si dai click pe liceul in care ai fost repartizat si iti apar profilele si dai click in care profil ai intrat si acolo iti vezi noii tai colegi!

| Bieee a răspuns:

Trebuie sa intri pe site-ul de admitere, selectezi orasul din care esti, iti cauti numele si acolo vezi la ce liceu ai intrat si la ce profil. Dai click pe numele liceului si o sa iti apara toate profilele acelui liceu. Tot ce trebuie sa faci e sa dai click pe profilul la care ai intrat si o sa iti apara acolo toate numele colegilor tai.