| Bloodthirsty a întrebat:

Cum pot ascunde lista de prieteni pe facebook? Au schimbat cei de la Facebook "Setarile de confidentialitate".

Răspuns Câştigător
| CaroleVoicu a răspuns:

Profil>editeaza profilul>prieteni si familie ...de acolo poti alege sa ii vezi numai tu sau orice vrei tu...noroc si FUNDA.

3 răspunsuri:
| Bloodthirsty explică:

Nu ma refeream la "lista chat", iar acolo la editeaza profilul nu pot ascunde decat membrii familiei straight face

| Bloodthirsty explică:

CaroleVoicu - am gasit! Ai dreptate. big grin ( "ma uitam eu aiurea")

| djciupi a răspuns:

Depinde ce lista vrei, aceea care apar in dreapta la chat? daca da uite cum ( o sa fac un print)
daca e asta
http://shareimage.eu/images/996Captur_.jpg
te pot ajuta daca nu, nu stiu