Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2732424intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
20 Aug
SATI 222.624AFISARI
95.088VIZITE
83.004V. UNICI
8 Ianuarie 2011
melyyy intreaba:

Cum pot descarca un video de pe youtube in calculator, exista o adresa in care poti pune url-ul si apoi sa descarci? daca da, care este?

dau funda!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    8 Ianuarie 2011 22:52
    ana1995 a răspuns:

Nu exista nici o adresa din cate stiu eu. Trebuie sa descarci programul Free Youtube Downloader care il gasesti aici. http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm. dupa ce instalezi programul copiez url-ul de la video-ul de pe youtube. ii dai paste acolo in program si te uiti cum vrei sa iti scoate (avi, mp4 etc) si apoi dai download dar sa fii atenta unde salvezi video-urile.

• 12 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 9 Ianuarie 2011 10:36
    ταξιδιώτης a răspuns:
    Cu DownoadHelper poti descarca videoclipuri, filme...se instaleaza in bara de navigare la mozilla si este un supliment al acestuia...click in bara meniului la mozilla pe unelte\suplimente\in bara de cautare scrie DownoadHelper si instaleaza-l iconul lui o sa apara deasupra fiecarui videoclip, film sau devine animat cand le detecteaza
  • 8 Ianuarie 2011 22:53
    MissLumy a răspuns:
    Www.video2mp3.net daca nu merge da pe google youtube converter si trebuie sa gasesti ceva:X funda?
  • 8 Ianuarie 2011 22:46
    EuAli a răspuns:
    Nu exista, dar poti descarca cu RealPlayer sau cu convertorul Any Video Conveter(trebuie sa retii, cu Any Video Converter, ca ai doua videoclipuri, ca e descarcarea si apoi convertirea, ca-i convertor de videoclipuri, dar poti la procesul de convertire sa-i dai stop si ai doar videoclipul de pe youtube, nu si dublura). Mai multe detalii despre Any Video Converter, am un tutorial pe blogul meu, click aici : http://alex2000tutoriale.blogspot.com/2010/12/any-video-converterun-convertor-gratuit.html

P. S. : Sper sa-ti placa blogul, nu-mi fac deloc publicitate daca la asta te gandesti, dar e la inceput.
  • 8 Ianuarie 2011 22:51
    BlackAngel a răspuns:
    Exista un program youtube downloader se numeste daca vrei sa til dau costi_goodfather_2008 contacteazama si til dau eu:p
  • 14 Ianuarie 2011 16:02
    Gorgan a răspuns:
    Modalitatea cea mai simpla e daca folosesti Mozilla Firefox ca si browser...este un add-on oficial pentru downloadarea pe calc a tuturor obiectelor Flash. DownloadHelper
  • 9 Ianuarie 2011 23:42
    Lorya a răspuns:
    Incearca pe http://keepvid.com/ eu de acolo descarc si merge.
  • 8 Ianuarie 2011 22:54
    Dutzy a răspuns:
  • 8 Ianuarie 2011 22:54
    AlexaC8 a răspuns:
    Youtube downloader
  • 8 Ianuarie 2011 22:51
    Click90 a răspuns:
  • 8 Ianuarie 2011 22:46
    HuBBaBuBBa_3677 a răspuns:
    Http://www.video2mp3.net/... inainte era dirpy.com dar numai merge
  • 8 Ianuarie 2011 22:49
    KaterinePierce a răspuns: