| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face ca in lista fiecarei persoane de pe mess sa apar cu acelasi nume. Stiu ca fiecare poate sa modifice numele persoanelor din lista sa, insa chiar si asa la fiecare persoana din a mea lista apar cu alt nume, fara ca ei sa-si fi modificat ceva. Cum procedez?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

În bara de la Messenger de sus click "Actions" apoi "Send my contact details", selectezi toată lista şi trimiţi numele care vrei să le apară tuturor.

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu se poate face asa cevahappy

| Bybanu a răspuns:

Intri pe Messenger -> dai sus la tab-ul Actions -> Send my contact details -> in fereastra aparuta selectezi toti prietenii -> Next -> Modifici numele tau sau il lasi asa -> Finish.

Apoi le va aparea tuturor prietenilor tai sa dea Save sau Open.nu stiu sigur. apoi li se va schimba numele tau din lista lor.

Succes