lolita
| lolita a întrebat:

Cum pot gasi o persoana in internet doar dupa nume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numele pe Google, poate o gaseste inscrisa pe vreun site. Mai poti sa o cauti pe Hi5, e un site cu poze, in care sunt foarte multi utilizatori, ai sanse mai mari sa gasesti acea persoana pe Hi5, eu mi-am gasit colega de banca din generala asa, avand in vedere ca m-am mutat de multa vreme din acel oras.

264 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filip vasile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scrii numele pe google incadrat de "ghilimele"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''IMI dai adresa messinger.,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat toate modalitatile dar nu am reusit parca l-a inghitit pamantul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusu bogdan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O caut pe mihaela trifu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma poate ajuta cineva il caut pe tata se cheama baroc florea constanta daca cineva stie de el id meu luminita_elena@hotmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ma exusatii, am uitat limba, am studiat dincolo in bucuresti, si fiecare zi ma gindesc din rumania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raducanu cristi din bacau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy. as vrea si eu sa imi incerc norocul ce aici poate cine stie.imi caut tatal de 12 ani nu l.am vazut si am 20de ani. e din Piatra Neamt si il cheama Ionel Puscasu.va rog daca stiti sau ati auzit ceva dati. mi add la id de messenger gu3ss_who7up.VA MULTUMESChappyhappyo zi frumoasahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu ii scriu numele de familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu o fata din Ploiesti...numele ei este Gabor Laura a stat in Cluj Napoca o perioada poate mai sta dar nu stiu sigur...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca sa ma contactezy ady_ady_18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.Cauti pe google numele pana iti ies ovarele pe cur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-l intrebati pe D-zeu. Poate va raspunde El. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu o persoana pe nume Anghel Doina din galati.Era taxatoare pe ruta galati-sendreni.Va rog daca stie cineva cum s-o gasesc, spuneti-mi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam greu cu gasitul asta.si eu incerc de vreun an de zile sa caut un program bun. ca sa pot sa aflu mai multe espre persoane si tot odata sa intru in baza de date a politiei.am gasit unul dar costa 1500 euro de la un haker:sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti buna rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niculescu Victor-Mihai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe www. xxx asossospersonodepiste. uer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum pentru ca noi stam forte prost la evidenta populatiei imi pare rau ca nu te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut pe Mioara Barlescu (Birlescu), Cunoscuta si ca ''MORE''. Andrei.
andrei1514@yahoo.com, a terminat facultatea de chimie din bucuresti prin anul 1997, cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numele pe google si poate o gasesti pe vreun site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi caut prietena erikasora florentinei (ciocan)am fost deoseama, foarte bune prietene, am stat la acelasi bloc, la acelasi etaj dar ne-am despartit din 1991 de cind m-am casatorit eu in alt judet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o scumpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te drecu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o inrebare si nu stiu cum sa gasesc si eu pe cineva e cam greu e vba de o prietena fffffffffffffff buna pe nume Andreea baciu e din bistrita a fost plecata prin Spania e nascuta in 30 iulie are cam 23 de ani acum cine ma poate ajuta sa o gasesc am intrat si pe hi5 peste tot dar nu dau de ea si eu sunt de 4 ani in spania dar nu o gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visan roxana