lolita
| lolita a întrebat:

Cum pot gasi o persoana in internet doar dupa nume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numele pe Google, poate o gaseste inscrisa pe vreun site. Mai poti sa o cauti pe Hi5, e un site cu poze, in care sunt foarte multi utilizatori, ai sanse mai mari sa gasesti acea persoana pe Hi5, eu mi-am gasit colega de banca din generala asa, avand in vedere ca m-am mutat de multa vreme din acel oras.

264 răspunsuri:
| Gheorghe_Florin_1976 a răspuns:

Pentru statele unite, poti folosi https://www.truthfinder.com

| GorbanescuDan a răspuns:

Marita otilia

| anamaria_5565 a răspuns:

Si eu caut o persoana.se numeste ciornohal marinica si este din hunedoara/ petrila. a fost prin italia si acu nu mai stiu nimic de el. rog pe cine stie sa ma contacteze la blondeana24 id mess

| SORINGABOR a răspuns (pentru anamaria_5565):

Si eu caut aceasta persoana. daca dai cumva de el da-mi un telefon 0720310717

| raluk_7387 a răspuns:

Normal ca da trebuie sa stii numele complet al persoanei pe care o cautii

| yoni_2884 a răspuns:

Am si eu o intrebare, cunoaste cineva 2 frati gemeni din orasul Balan judetul Harghita... unul este Cosmin iar celalalt Cristi si au cam 22 23 de ani.

| cocolino89 a răspuns:

Cocol! no:Caut si eu o fata pe nume FITA PETRONELA, este din SIBIU(AVRIG)nascuta in data de 16.07.1989.cum pot afla mai multe informatii despre ea?(adresa, nr de tel, etc...) daca o cunoasteti id meu este coconiculae.va multumesc>*>**>*>*

| katyavr a răspuns:

Si imi caut sora, se numeste cristina avramescu, e din braila, eu casatorita in galati, locul natal, judetul braila, si nu stiu cum o pot gasi, vreau neaparat sa iau legatura cu ea. E sora mea, doar dupa tata, si nu am vazut-o decat o singura data, intr-o situatie mai complicata, rog a ma ajuta.

| monik_2742 a răspuns:

Buna,am si eu o intrebare daca se poate, cum pot sa dau de un baiat Litoiu Ilie din Slatina jud. Olt am incercat cu toate posibilitatile, ma poate ajuta cineva? va multumesc!

| Parnica_Leonid_1963 a răspuns:

Leonida magica din cindesti buzau

| Bodyart_Fine_1976 a răspuns:

Si eu caut pe cineva

| alexpop95 a răspuns:

Caut o persoana pe num Timofte Marius Constantin parca din Piatra Neamt... e tatal meu si vreau sa il cunosc.Cine il cunoaste ma poate contacta la gamba_mafiotu1@yahoo.es

| Stefan_Adina_1994 a răspuns:

Cabaroiu Mihai.

| Sburlea_George_1975 a răspuns:

Cum pot gasi o persoana care stiu ca locuieste in Galati

| Viorel_Dosbos_1991 a răspuns:

Buna ziua imi caut si eu tatal este din petrosani il cheama dobos viorel ...va rog daca il stie cineva sa-mi zica pe id paicu.ionut multumesc

| Porumb_Marius_1972 a răspuns:

Il caut pe Pupăză Radu din Vrancea fost șofer la Galați pe autobuz are cam în jur de 65 de ani

| Pascariu_Maria_1989 a răspuns:

Caut pe cineva de 10 ani eu am acum 25 se cheama valeanu ionel si stiy doar cai din lugoj era inginer in 19888 1989 la tecsile stiu ca desena si ca acum trebuie sa aiba vreo 55 56 ani cine il cunoaste multumesc

| Cati_Teodorescu_1963 a răspuns:

Pandelica curte de Argeș Băiculești