| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot invata sa tricotez un pulover? Mi-ar placea sa stiu, dar n-are cine sa ma-nvete.

5 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Daca nimeni din familia ta nu stie sa tricoteze si nu ai nici prietene care te-ar putea invata, atunci apeleaza la carti. Sunt carti in care vei gasi ABC-ul tricotajului. Daca nu gasesti la anticariat sau la cunostinte astfel de carti, lasa-mi un mesaj pm.

| ciupy a răspuns:

Pe mama ta frate ...sigur stie... n-are cum sa nu sti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e greu si este foarte placut, chiar te relaxeaza happy
Trebuie sa-ti cumperi intai firul si andrelele, daca inveti da pui ochiurile pe andrea restul vine de la sine.
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie pe google tricotaje ca la bunica

| sergiu_9840 a răspuns:

Poi cauta pe candva capabil sa te invete de preferat o persoana mai in varsta care a mai lucrat e imposibil sa nu ai la tine in zona pe cineva sa nu stie, parerea mea