| smecherita_4821 a întrebat:

Cum pot sa imi editez niste fotografii? adica sa pun 2 sau mai multe pe una sa adaug inimoare etc. cine ma ajuta si pe mine? vreau raspuns clar si rapid. multumesc... dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

E un program photo-scape ia id meu d mess : sely.selena2009 si iti modific eu cum vrei uh pot sa le si tai sa pun si rama i inimioara cum iti doresti t pup si t astept

9 răspunsuri:
| marya a răspuns:

Pai te ajut eu cu un program:
photoscape si photo shine

| marya a răspuns:

Pai te ajut eu cu un program:
photoscape si photo shine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu simplu intrii pe google scrii acolo photo scape asa il descarcii si apoi iti poti edita cate poza vrei u :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci asta cu ajutorul unei programe se numeste PhotoScape dar photoscape 6 e cea mai buna dintre photoscape...

| noName_8681 a răspuns:

Photoscape e un program foarte usor de folosit. ti-l recomand happy

| Deutza97 a răspuns:

Exista site pentru a modifica poze. www.imikimi.com, www.pizap.com, www.picnik.com ( la acestea iti trebuie cont ); photoshop, photoscape, photobrush ( astea trebuie downloadate ) cu mare folos...

| alynuss a răspuns:

Exista pe net programe de editat poze, eu folosesc programul photoscape si mie se pare bun, il dowloadezi iar apoi cand il deschizi alegi din cercul acela "Page" si acolo pui pozele pe care le vrei iar in stanga iti va arata niste schite. Sper sa reusesti!