| GolopențaAdrian a întrebat:

Cum pot sa ma uit la televizor pe pc?

Răspuns Câştigător
| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Si toate canalele le pot vedea pe pc nu-i asa?

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Da dar nu ramane in yrma ca alte programe sunt in urma cu postul fata de televizor

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu cred. dar probabil depinde

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Oricum TV Wve imi da eroare

| Marian1984 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Instaleaza sop cast si intra pe www.mywetv.info ofera calitate mai buna

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Încearcă www.cool-tv.ro www.manutv.net/ www.tvfree.ro. sau pe cel de la jetbluejet

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

PRimul il stiu al treilea nu exista pagina si al doilea nu imi merge dupa ce fac ce scrie acolo

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Ma uit pe cool t pe internet explorer ca numa acolo merge si am instalat sopcast si vlc

| untu a răspuns (pentru Marian1984):

Ai gresit siteul!

| Marian1984 a răspuns (pentru untu):

Da scuze este www.mywebtv.info cred ca mam grabit

| Marian1984 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Intra pe www.mywebtv.info acolo merge sigur, poti chiar sa instalezi aplicatia lor si intri direct de pe aplicatie fara sa deschizi browserul, si nu iti trebuie decat sop cast, instalat pe cool-tv.ro baga prea multe reclame si nu prea te lasa cu adblock activat tu alegi ce e mai comod pentru tine eu asta am ales

| untu a răspuns (pentru Marian1984):

Nu-i nimic! Asa mai merge!

| Marian1984 a răspuns (pentru untu):

Mersi pentru ca mi-ai atras atentia indrumam omul pe o cale gresita

| untu a răspuns (pentru Marian1984):

Cu multa placere, amice! Si urmaresc niste programele tv pe laptopul meu!

| Marian1984 a răspuns (pentru untu):

Ma bucur dupa parerea mea din cate site-uri am incercat asta e cel mai bun (www.mywebtv.info) functioneaza cu adblock activ deci scapi de reclame si de pagini aiurea deschise in fundal sau optezi pentru aplicatia lor si e si mai simplu, nu?

| untu a răspuns (pentru Marian1984):

Da,la mine merge perfect! Multumesc frumos, prietene! Multa sanatate iti doresc!

| Marian1984 a răspuns (pentru untu):

Cu multa placere, la fel iti doresc si tie.

24 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar televizorul tău ce are? sau nu ai tv?

| GolopențaAdrian explică (pentru CristiDinBucuresti):

AM doua televizoare dar vreau si la pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe Orange Tv Go, iti faci cont cu numarul tau Orange si te uiti acolo la ce programe vrei. Orice site de tv arata cu cateva minute sau secunde in urma pentru ca este internet, la tv este prin satelit si ajunge semnalul spontan.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Ms dar sper ca nu trebuie sa platesc

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,pe urma o sa treaca plataabonamentului tv pe factura ORANGE pe numele celui care a vioznat cu numarul de mobil introdus in cont!

| JetBlueJet a răspuns:

Scrii programul si ii adaugi live sau online
Uite cred ca asta se difuzeaza acum la tv
http://free-itv.com/protv-online/