| Petru_Andries_1992 a întrebat:

Cum pot sa scot http://search.babylon.com/? babsrc=NT_ss_SU&mntrId=24AF002354456FCE&affID=123896&tsp =4976 cand dau new tab imi pare asta si nu stiu de ce?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in browserul tau la extensii si dezinstaleaza extensia Babilon. Daca stiam ce browser folosesti, iti dadeam si pasii. Apoi intra in Start ->Control Panel ->"Add or Remove Programs" sau 'Uninstall a Program' si cauta aplicatia Babilon ->click dreapta pe ea ->Uninstall. Intra in browser ->Enjoy!