| Mirelfnatic a întrebat:

Cum pot sa vad pe google maps imagini de pe strada, gen sa ma plimb eu cu mous ullaughing

Răspuns Câştigător
| AspirinaDeInima a răspuns:

Da,se poate.Intrii pe google maps si scrii unde vrei sa te duca. Apoi, in partea de jos a ecranului(nu mai stiu daca dreapta sau stanga) iti apare un om galben.Click pe el si tii apasat si il pui unde vrei tu.Dar vezi ca merge doar pe sosea, nu merge si pe munti.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poti vedea imagini de pe strada (nu din satelit) doar daca masina Google a trecut pe strada respectiva.

| Kenya a răspuns:

Street view

| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Mouse* Intri in street view, cauta un icon cu un om galben

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Intri in street view si cauti un omulet galben si il pui pe strada si voila. Bafta!